Kategórie      
Výrobcovia / značky

Prečo by ste mali nakúpiť práve u nás?

Úvod Prečo práve my?

Možno sa pýtate, prečo by ste mali nakúpiť práve u nás, keď máte na výber z toho nepreberného množstva e-shopov s hliníkovými diskami. Skúsime Vám na túto otázku odpovedať. :)

 

- Takže prečo? Možno aj pre Toto:

- medzi našich zákazníkov patrí špička slovenskej drift scény - Roman Kolesár, Norbert Kováčik a René Alexander,

- najlepšou reklamou sú naši spokojni zákazníci - snažíme sa urobiť maximum preto, aby nimi boli,

- za 4 roky na trhu sa môžeme pochváliť výhradným zastúpením diskov 3SDM, Dare Motorsport, Zito, OEMS a Z-Performance pre Slovenskú republiku,

 

- Ponúkame odlišný sortiment
Nechceme zapadať do priemeru. Preto Vám ponúkame kvalitné hliníkové disky, ktoré neuvidíte na ďalších desiatich autách vo Vašom meste. Neponúkame "komerčné" značky ako Enzo, Dotz alebo Dezent. Nami ponúkané hliníkové disky nie sú opozerané a všedné. Sú výrazné a INÉ ako bežné disky - a to predsa chceme, no nie?

 

- Doprava a kompletné montážne príslušenstvo vždy zdarma
U nás máte dopravu a montážne príslušenstvo (zahŕňa skrutky/matice, stredové krytky a vymedzovacie podložky) vždy zdarma. Samostatné vymedzovacie krúžky posielame 1. Triedou (Slovenská pošta) za cenu 2€.

 

- Najlacnejšie vymedzovacie podložky na webe skladom
Ak ste si zakúpili sadu hliníkových diskov v inom obchode a potrebujete aby sedeli na Vašom aute tak ako majú, prípadne ste staré krúžky stratili, na našom e-shope nájdete vymedzovacie podložky za tú najlepšiu cenu na webe. Všetky vymedzovacie podložky máme skladom, takže s expresným doručením nie je problém. Cena dopravy nie je predražená (2€/sada krúžkov na dobierku).

 

- Sme tu pre Vás každý deň
Máte otázky? Zavolajte nám kedykoľvek od 09:00 do 19:00 na 0910 192 053 a veľmi radi Vám poradíme.

 

- Na Vašu otázku odpovieme pohotovo
Ak máte otázky alebo akékoľvek nejasnosti, pošlite nám mail na info@wulf.sk, napíšte nám na Facebooku alebo nám priamo zavolajte na tel. číslo 0910 192 053. Odpovieme čo najskôr, zvyčajne behom niekoľkých minút.

 

-Osobný odber bez poplatku
Ste priamo z Košíc alebo máte cestu okolo? Po potvrdení objednávky Vám tovar pripravíme k osobnému vyzdvihnutiu alebo Vám ho zdarma dopravíme na miesto určenia.

 

 

Copyright 2012 - 2021 © wulf.sk